جمعه 3 آذر 1396 14:29:04
پرتال امام خميني (ره)
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري اسلامي ايران
پايگاه اطلاع رساني دولت
مركز آمار ايران
سازمان نقشه برداري كشور
سازمان ملي بهره وري ايران
سازمان ملي بهره وري ايران
نظر سنجي
به نظر شما مهمترين اولويت توسعه استان چه بايد باشد؟مشاهده نتایج
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 194697 تعداد بازدید از صفحه 947 تعداد بازدید امروز صفحه 1 افراد آنلاین 91 کاربران آنلاین 0 میهمان آنلاین 91

معرفي دبيرخانه شوراي نظارت استان يزد
 
شرح وظايف شوراي نظارت استان يزد

1 ـ همكاري در تهيه و تدوين نظام جامع نظارت، ضوابط، شاخص‌ها، دستور‌العمل‌ها، فرآيندها، استاندارد‌ها و چك‌ ليست‌هاي نظارتي با دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور.

2 ـ  مشاركت در طراحي و مديريت سامانه‌هاي نظارت كلان در سطح ملي و استاني.

3 ـ رصد توسعه استان با نظارت مستمر بر اجراي برنامه‌ها و پيشرفت توسعه استان با همكاري واحدهاي ذي‌ربط سازمان استان و ارايه نتايج به دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور.

4 ـ پيگيري و اخذ گزارش‌هاي نظارتي از واحدهاي ذي‌ربط سازمان استان، تلفيق گزارش‌ها، تجزيه و تحليل و جمع‌بندي آنها و ارايه راهكار مناسب جهت بهبود امور و رفع موانع و مشكلات و ارسال گزارش‌ها حسب مورد به دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور يا رياست سازمان استان.

5 ـ پيگيري اجراي تصميمات شوراي نظارت راهبردي مركز مرتبط با استان.

6 ـ تهيه و تدوين گزارش‌هاي دوره‌اي (مطابق قوانين و مقررات) و ارايه نتايج به دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت در سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور.

7 ـ نظارت بر حسن اجراي وظايف و مقررات مربوطه در سازمان استان و انجام ارزيابي عملكرد شاخص‌هاي اختصاصي و عمومي سازمان استان با همكاري واحدهاي ذي‌ربط و تهيه گزارش‌هاي نظارتي براي رياست سازمان استان و ارايه نتايج به دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت در سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور.

8 ـ ايجاد هماهنگي و همكاري‌هاي لازم با ساير دستگاه‌هاي نظارتي استان و انجام پيگيري‌هاي لازم.

9ـ تهيه گزارش‌هاي موضوعي و موردي حسب نظر رياست سازمان استان و دبيرخانه شوراي نظارت راهبردي و مركز ملي نظارت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور.

ابلاغي: 94/12/24
انتشارات دبيرخانه شوراي نظارت استان يزد

        خدمات الكترونيكي

        Powered by Tetis PORTAL