سه شنبه 21 آذر 1396 21:32:27
پرتال امام خميني (ره)
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري اسلامي ايران
پايگاه اطلاع رساني دولت
مركز آمار ايران
سازمان نقشه برداري كشور
سازمان ملي بهره وري ايران
سازمان ملي بهره وري ايران
نظر سنجي
به نظر شما مهمترين اولويت توسعه استان چه بايد باشد؟مشاهده نتایج
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 201347 تعداد بازدید از صفحه 100499 تعداد بازدید امروز صفحه 161 افراد آنلاین 201 کاربران آنلاین 1 میهمان آنلاین 200

اخبار و رويدادها
19 دي 1395 14:41:56
برگزاري جلسات پيگيري پيشرفت پروژه هاي مصوب سفر رئيس جمهوري

جلسات بررسي پيشرفت مصوبات سفر رئيس جمهوري طي 3 روز هفته گذشته باحضور رئيس، معاون بودجه و مدير نظام فني و اجرايي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد در محل اين سازمان برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومي سازمان، در اين نشست ها كه باحضور مديران كل، معاونان و كارشناسان طرح و برنامه 19 دستگاه اجرايي همراه بود، گزارشي از ميزان پيشرفت پروژه هاي هر دستگاه ارائه شد و در خصوص مشكلات اعتباري و اجرايي طرح ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد در اين جلسات با اشاره به اينكه استان مصمم است تا پروژه هاي مصوب سفر را در موعد مقرر به بهره برداري برساند، ابراز اميدواري كرد با توجه به تخصيص اعتبارات و همت دستگاه هاي اجرايي اين مهم محقق شود.

حميدرضا نصيري زاده افزود: در سفر دكتر روحاني، سعي بر آن شد تا پروژه ي جديدي در مصوبات تعريف نشود تا بتوان پروژه هاي مهم ناتمام استان را در حوزه هاي مختلف به اتمام رساند.

اين مقام مسئول اضافه كرد: پروژه هاي سفر در قالب 7 فصل "مسكن و عمران شهري و روستايي"، "منابع آب"، "كشاورزي"، "علمي، فرهنگي و گردشگري"، "ورزش و جوانان"، "حمل و نقل" و "بهداشت و درمان" درحال پيگيري است.

گفتني است در سفر روز 17 اسفندماه 1394 حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني رئيس دولت تدبير و اميد به استان يزد، ضمن افتتاح چندين پروژه عمراني و صنعتي، تكميل 46 طرح و پروژه با اعتباري بالغ بر 970 ميليارد تومان به تصويب رسيد.

 


      خدمات الكترونيكي

      Powered by Tetis PORTAL