سه شنبه 21 آذر 1396 21:30:52
پرتال امام خميني (ره)
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري اسلامي ايران
پايگاه اطلاع رساني دولت
مركز آمار ايران
سازمان نقشه برداري كشور
سازمان ملي بهره وري ايران
سازمان ملي بهره وري ايران
نظر سنجي
به نظر شما مهمترين اولويت توسعه استان چه بايد باشد؟مشاهده نتایج
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 201342 تعداد بازدید از صفحه 100494 تعداد بازدید امروز صفحه 156 افراد آنلاین 163 کاربران آنلاین 1 میهمان آنلاین 162

اخبار و رويدادها
1 دي 1395 13:29:34
ديدار رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با معاون رييس جمهور و رييس سازمان امور اداري و استخدامي

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد با حضور در دفتر معاون رييس جمهور و رييس سازمان امور اداري و استخدامي كشور، با جمشيد انصاري درخصوص مسائل كلان اداري و استخدامي استان گفتگو كرد.


 

به گزارش روابط عمومي سازمان، معاون رييس جمهور و رييس سازمان امور اداري و استخدامي كشور در اين نشست، از سياست جديد اين سازمان درخصوص تمركز زدايي و افزايش تفويض اختيارات به استانها خبر دارد.

جمشيد انصاري افزود: برخي سياست ها نظير نيروي انساني و تشكيلات معتقد به تمركززدايي هستيم اما لازم است در همه اين تصميم گيري ها ضوابط و چارچوب هاي كلي و قانوني رعايت شود.

وي، همچنين استفاده از نظرات استانها و استفاده از راه حل هاي منطقه اي را در حل مشكلات موجود مورد تاكيد قرار داد.

در ادامه اين ديدار، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزد گزارشي از وضعيت اداري و استخدامي استان ارائه نمود.

حميدرضا نصيري زاده با اشاره به تكاليف اين سازمان در خصوص ارائه گزارش وضعيت و جمع بندي آمار نيروي انساني شاغل در دستگاه هاي اجرايي، خواستار افزايش دسترسي و اختيارات مربوطه به استانها شد. 

وي در ادامه، به ارائه گزارشي پيرامون چگونگي ساماندهي وضعيت نيروهاي انساني شاغل در دستگاه ها، به ويژه نيروهاي قرارداد مشخص و قبول شدگان در آزمون استخدام ادواري پرداخت.

حميد رضا نصيري زاده در بخش ديگري از سخنان خود به روند برگزاري جشنواره شهيد رجايي در استان اشاره كرد و گفت: در شهريورماه امسال با همكاري استاندار محترم و ساير دستگاههاي اجرايي، جشنواره شهيد رجايي پس از  10 سال وقفه مجددا در استان برگزار شد.

گفتني است در اين ديدار كه معاونان " توسعه مديريت و سرمايه انساني " ، " آمار و اطلاعات " و رئيس حوزه رياست و روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي يزد نيز حضور داشتند، يك نسخه كتاب مستندات برگزاري جشنواره شهيد رجايي استان به معاون رئيس جمهور تقديم شد. 


      خدمات الكترونيكي

      Powered by Tetis PORTAL